• data 28.12.2020
  • 2 min czytania
  • Ocena 5.00

Dieta z dowozem do domu i nie tylko. Wybierz najbardziej elastyczne rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb

Dieta pudełkowa jest wygodna dla zabieganych i tych, którzy nie mają pomysłu na to, co gotować, aby jeść zdrowo. Obawiasz się jednak, że po wykupieniu diety będziesz musiał codziennie czekać w domu na przyjazd dostawcy? Jeśli wybierzesz Nice To Fit You, dostarczymy Twoją dietę gdziekolwiek chcesz.

Poradnik Dieta z dostawą do domu, biura lub innego miejsca

Dieta pudełkowa jest bardzo wygodna dla wszystkich zabieganych, którzy nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków. Dieta z dowozem świetnie sprawdzi się także, gdy nie masz pomysłu na to, co gotować, aby jeść zdrowo i dostarczać swojemu organizmowi wszystkich potrzebnych składników odżywczych. Obawiasz się jednak, że po wykupieniu diety będziesz musiał codziennie czekać w domu na przyjazd dostawcy? Jeśli wybierzesz Nice To Fit You, dieta z dostawą będzie mogła obejmować znacznie więcej lokalizacji niż tylko Twój dom.

Praca, dom, treningi lub spędzanie czasu wolnego w inny sposób – możliwe, że Twoje dni mają z góry ustalony rytm i wyglądają dość podobnie. Z pewnością jednak nie są one identyczne. Mogą się zdarzyć sytuacje, w których nie będziesz mógł odebrać jedzenia w domu, bo akurat będziesz np. w pracy. Wskazanie mieszkania jako jedynego możliwego miejsca odbioru diety pudełkowej może więc być bardzo ograniczające. Zobacz, jak rozwiązać ten problem razem z Nice To Fit You.

Dieta do domu i nie tylko – gdzie jeszcze otrzymasz swoje zamówienie?

Cateringi dietetyczne zazwyczaj pozwalają dostarczać jedzenie pod jeden wskazany adres, a raz podaną lokalizację dość trudno jest zmienić. My doskonale zdajemy sobie sprawę, że jest to spore ograniczenie, dlatego jesteśmy elastyczni i idealnie dopasowujemy się do Twoich potrzeb również pod tym względem. W swoim panelu klienta możesz więc na bieżąco wskazywać, gdzie danego dnia mamy Ci dostarczyć zamówione posiłki.

Jak to zrobić? Zainstaluj i uruchom aplikację mobilną NTFY, za pomocą której wybierasz swoje posiłki i zarządzasz kalendarzem dostaw. Następnie podaj w aplikacji adres dostawy. Jeśli będziesz chciał go później zmienić, kliknij opcję „Zadzwoń, żeby zmienić adres”. Wtedy połączysz się z Biurem Obsługi Klienta. Możesz też wysłać nam wiadomość na adres: [email protected]. Wszystko zajmie Ci tylko kilka chwil.

Dieta z dowozem – na jakich obszarach działamy?

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Działamy nie tylko w największych miastach, takich jak Warszawa, Wrocław czy Gdańsk, ale jesteśmy też obecni w kilkudziesięciu innych lokalizacjach.

Aktualnie wszystkie nasze rodzaje diet są dowożone do 73 miast, ale ta liczba stale rośnie! Na liście znajdziesz zarówno większe aglomeracje, jak i nieco mniejsze miasta. Są to m.in Kołobrzeg, Łowicz, Mysłowice, Gostynin, Oleśnica i wiele innych.

Twojej lokalizacji nie ma jeszcze na naszej mapie dostaw? Nic straconego: poinformuj nas, na którym mieście najbardziej Ci zależy. Na pewno uwzględnimy Twoją propozycję przy kolejnym rozszerzaniu obszaru naszej działalności.

Dieta z dostawą – co jeszcze sprawia, że jesteśmy tak elastyczni?

W Nice To Fit You na pierwszym miejscu zawsze stawiamy Ciebie i Twoje potrzeby. To właśnie dlatego nie chcemy ograniczać Cię tylko do odbioru diety w domu. Bierzemy też pod uwagę, że Twoje wymagania mogą się cały czas zmieniać. Jeśli więc nawet zdecydujesz się na jedną z naszych diet, za każdym razem będziesz mógł dowolnie komponować swoje menu z dań dostępnych w innych dietach. W ciągu dnia masz do wyboru 10, 20, 35, a nawet 50 różnych posiłków. W ten sposób nasze jedzenie nigdy Ci się nie znudzi.

Czy wiesz, że nie musisz się ściśle trzymać zalecenia spożywania 5 posiłków dziennie? Jesteśmy w stanie zrozumieć, że Ty możesz preferować inny tryb żywienia i np. wolisz jeść nieco rzadziej i większe porcje. Jeśli więc zdecydujesz się na Nice To Fit You, możesz zamówić dietę, która zwiera 3 posiłki dziennie. Musisz jedynie podać wyższą wartość kaloryczną diety przy jej ustalaniu.

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: