• data 06.07.2021
  • 2 min czytania
  • Ocena 4.80

Dieta Foodie: egzotyczne kuchnie świata jak w topowej restauracji!

Znajdziesz tu superfoods i odkryjesz nieznane dotąd dania! Czy wiesz już, że w życiu należy zajadać się tostami z awokado, opijać smoothie z jagód acai, a czarny ryż to nowy biały ryż? Nie odrywasz oczu od pism i blogów kulinarnych? Ekscytują Cię nowości na sklepowych półkach, ale nie wiesz z czym to się je? Mamy dla Ciebie coś specjalnego!

Poradnik egzotyczna kuchnia dieta pudelkowa superfoods, catering foodie

Dieta pudełkowa superfoods inspirowana najnowszymi trendami

Znajdziesz tu superfoods i odkryjesz nieznane dotąd dania! Czy wiesz już, że w życiu należy zajadać się tostami z awokado, opijać smoothie z jagód acai, a czarny ryż to nowy biały ryż? Nie odrywasz oczu od pism i blogów kulinarnych? Ekscytują Cię nowości na sklepowych półkach, ale nie wiesz z czym to się je? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! 

Wybierz dietę na dowóz jak z top restauracji – Foodie!

kulinarne inspiracje świata

Dlaczego catering dietetyczny Foodie?

Światowe i lokalne superfoods. Znajdziesz tu nasiona chia, topinambur, dżem z rokitnika, spirulinę, macę i … na pewno coś nowego! Jedz to, co dotychczas oglądałeś w programach telewizyjnych lub w topowych restauracjach. Dieta dla tych, którzy lubią nowe smaki. Znajdziesz tu superfoods, egzotyczne składniki i inspiracje trendami kulinarnymi. Z tą dietą na pewno będziesz na czasie! No i w odpowiedniej wadze.

Superfoods: kulinarne trendy i zdrowe szaleństwo 

Ta dieta kipi od smakowych nowinek. Daj się zaskoczyć przepisami inspirowanymi trendami z całego świata. Podróżuj nie palcem po mapie, ale widelcem po świecie. Kolorowo, nowocześnie, smacznie i zdrowo.  Z nami odkryjesz ciekawe dania i składniki. Masz pewność, że będą dobre dla Twojego brzucha, nosa i oczu! Dajemy słowo, że każde danie z tej diety uwiecznisz na zdjęciu, tak to wygląda… a jak smakuje! 

Procentowy rozkład makroelementów w diecie pudełkowej foodie:

kulinarne inspiracje
  • 45-50% węglowodanów (pieczywo, kasza, ryż, makaron, mąki)
  • 20-25% białka (mięso, ryby, jaja, nabiał)
  • 30-35% tłuszczu (oliwa, orzechy, pestki i nasiona)

Największy wybór menu na rynku diet pudełkowych

Diety zapakowaliśmy w 3 pakiety. W Nice To Fit You komponujesz swoje menu, nawet z 35 dań dziennie! W naszej aplikacji mobilnej możesz wybrać dania dopasowane do Twoich kubków smakowych i alergii pokarmowych. Wiemy, że tempo Twojego życia jest bardzo intensywne, dlatego robimy wszystko, aby się do niego dostosować. 

Spodziewasz się gości? Możesz również dodawać posiłki do swojej diety. Zamów dodatkowy obiad lub 3 kolacje w różnych rozmiarach. Catering NTFY to wolność decyzji! 

Dania cateringu Nice To Fit You z wykluczeniami produktowymi:

bez glutenu
bez nabiału
mniej węglowodanów
danie vegan

Jak zamówić egzotyczny catering dietetyczny Foodie? 

Używamy sezonowych produktów najwyższej świeżości pochodzących od wyselekcjonowanych i lokalnych dostawców. Kilka kroków dzieli Cię od dostawy torby z jedzeniem NTFY pod drzwi Twojego mieszkania. Wejdź do naszego konfiguratora diet i stwórz idealną rezerwację dla siebie:

  1. Wybierz swoje zapotrzebowanie kaloryczne (1000 – 3000 kcal)
  2. Zdecyduj ile posiłków dziennie chcesz z nami jeść (2, 3 czy 5 dziennie?)
  3. Określ z ilu dań chcesz codziennie wybierać menu (nawet 35 propozycji!)
  4. Wskaż domyślną dietę (7 diet do wyboru)
  5. Wybierz okres trwania rezerwacji (już od 1 dnia!)

Nice To Fit You – więcej niż catering dietetyczny.


Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: