• data 13.12.2021
  • 3 min czytania
  • Ocena 3.91

Jakie są benefity rodzinnego zamówienia cateringu dietetycznego?

Czy więcej znaczy mniej? Jakie dokładnie znajdziesz benefity w rodzinnych, większych zamówieniach diety pudełkowej Nice To Fit You? Czy opłaca się zamawiać catering dla całej rodziny? Jaki będzie miało to wpływ na Twoje oszczędności czasu, wody, prądu oraz jakie wygody się z tym wiążą?

Poradnik rodzinne zamówienie diety pudełkowej

Czy więcej znaczy mniej? Jakie dokładnie znajdziesz benefity w rodzinnych, większych zamówieniach diety pudełkowej Nice To Fit You? Czy opłaca się zamawiać catering dla całej rodziny? Jaki będzie miało to wpływ na Twoje oszczędności czasu, wody, prądu oraz jakie wygody się z tym wiążą? Zapraszamy do przeczytania tego artykułu!

Catering z wyborem menu – łatwe zarządzanie dietą

Zamawianie, planowanie i zarządzanie dietą dla całej rodziny z naszą aplikacją mobilną Nice To Fit You jest bardzo proste. Wszystko masz na skinienie palca. Dzięki naszej funkcjonalności FLEXI, możesz zamawiać dowolną ilość posiłków, w dowolnych rozmiarach. Każdy je to na co ma ochotę, ponieważ każdy posiłek możesz zmienić dzięki największemu wyborowi menu na rynku! Codziennie aż 50 propozycji dań, z 12 naszych diet pudełkowych. Sprawdź czy możesz otrzymać rabat.

Wspólne dostawy – zgarniaj rabaty

Zamawiając kilka diet na jeden adres dołączasz do promocji “wspólne dostawy” w naszym Programie Lojalnościowym.

Zaproś przyjaciół

To 5% rabatu dla znajomego i Twoje punkty za jego zamówienia – po 30 dniach już 30 PLN rabatu!

Wspólne dostawy

Namówiłeś domownika do wspólnych dostaw, a po 30 dniach diety każdy z Was będzie miał na koncie 90 PLN rabatu. Słodko!

dieta pudełkowa nice to fit you

Zaoszczędzony czas poświęć na przyjemności 

Wiesz, że statystyczny Polak przeznacza na gotowanie, zakupy, zmywanie i sprzątanie ok 8-10 godzin tygodniowo? To prawie 40 godzin w miesiącu! Przeznacz ten czas na swoje pasje, hobby oraz rodzinę – to ogromny benefit, ponieważ każdą sekundę przeżywamy tylko raz w życiu. 🙂

Zero waste – przeciwdziałaj marnowaniu żywności

Jedząc z nami przeciwdziałasz marnowaniu żywności. Jesz tyle ile potrzebujesz, a my dzięki wprowadzeniu zaawansowanej technologii w proces planowania zakupów niczego nie marnujemy. Zamawiamy dokładnie tyle, ile wyjeżdża do naszych Klientów na talerze. Koniec z wyrzucaniem jedzenia z lodówki, którego nie zdążysz przygotować na czas jego świeżości. 

gotowanie w kuchni z cateringiem ntfy

Zbiorcze opakowania – chroń środowisko

Zamawiając produkty do naszej diety zawsze zamawiamy w większych, zbiorczych opakowaniach. Wybieramy lokalnych, sprawdzonych dostawców. Nie tylko ma to pozytywny wpływ na ślad węglowy, ale również na zarządzanie odpadami. W naszej firmie segregujemy wszystkie odpady zgodnie ze wszelkimi normami. Do naszych Klientów dostarczamy posiłki w pudełkach, które również są łatwe do segregacji i ergonomiczne w zarządzaniu przestrzenią. Niedługo nasza firma przechodzi w 100% na biodegradowalne opakowania EKO, które zawierają o 95% mniej plastiku.

Oszczędzaj wodę i prąd

Dzięki zaawansowanym procesom technologicznym, jesteśmy w stanie myć oraz wyparzać nasze naczynia z minimalnym udziałem wody jak i prądu. Ograniczamy również ilość detergentów potrzebnych do tych czynności, a jeśli ich używamy to są to naturalne, biodegradowalne produkty. Posiadamy nowoczesne, energooszczędne maszyny, które zawsze pracują na pełnym załadunku. Nie marnujemy przestrzeni. Jedząc dietę z nami oszczędzasz również wodę i prąd potrzebne na ugotowanie jedzenia jak i pozmywanie naczyń. To nie tylko oszczędność czasu, ale również pieniędzy! 

Sprawdź
diety NTFY

Najprostsza kuchnia

Smart

Idealne połączenie ceny i jakości, dla tych, którzy preferują prostotę i doskonałe smaki. Po prostu jakość i zdrowie!

Sprawdź Szczegóły
Najprostsza kuchnia

Smart Wege

Idealne połączenie ceny i jakości dla osób, które wybierają dietę bez mięsa. Jedz to, co kochasz, ceniąc prostotę i smak – w wersji wege.

Sprawdź Szczegóły
Kuchnia domowa

Daily

Domowe smaki jak u mamy. Sezonowe produkty od lokalnych dostawców. Jedz wszystko, co kochasz!

Sprawdź Szczegóły
Polskie i światowe klasyki

Classic

Tradycyjne dania z nowoczesnym twistem. Ulubione potrawy całego świata. Zdrowa dieta bez wykluczeń.

Sprawdź Szczegóły
W 100% roślinna dieta

100% Vegan

Pełnowartościowa, innowacyjna dieta wegańska, z naciskiem na różnorodne źródła roślinnego białka.

Sprawdź Szczegóły
Dieta wegetariańska

Veggy

Dania bez mięsa i ryb, źródłem białka są produkty takie jak: nasiona roślin strączkowych, tofu i jego przetwory, roślinne zamienniki mięsa.

Sprawdź Szczegóły
Mniej glutenu, bez nabiału i mięsa

Light LG&DF

Mniej glutenu, bez nabiału i mięsa. Ryby są! Lekka, antyoksydacyjna, wspierająca trawienie i odporność!

Sprawdź Szczegóły
Dla trenujących!

ProActive

Zbilansowane posiłki dla aktywnych, z naciskiem na białko i niską zawartość glutenu. Idealna dla trenujących!

Sprawdź Szczegóły
Ketogeniczna dieta tłuszczowa

Keto

Ketogeniczna dieta tłuszczowa. Minimum węglowodanów, maksimum efektów! Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Sprawdź Szczegóły
Keto z wyborem menu

Keto+

Zyskaj dostęp do 5 dodatkowych dań keto w menu! Poprawia skuteczność spalania tkanki tłuszczowej. Wspomaga koncentrację w pracy oraz lepszy, bardziej jakościowy sen.

Sprawdź Szczegóły
Dla kobiet

Glow Up

Idealnie zbilansowane dania pełne superfoods, antyoksydantów i nieprzetworzonych produktów. Bo piękno i zdrowie zaczyna się od środka.

Sprawdź Szczegóły
Światowe smaki

Foodie

Restauracyjne smaki premium, kreowane przez szefów kuchni zorientowanych na wykorzystanie sezonowych i unikatowych składników

Sprawdź Szczegóły

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: