• data 30.04.2021
  • 2 min czytania
  • Ocena 4.29

Dieta ProActive – dla aktywnych

Dieta pudełkowa dla tych, którzy preferują mniej węglowodanów, a więcej białek i zdrowych tłuszczów. Dla aktywnych i zbuntowanych. Białkowo – tłuszczowa. Masz pewność, że dostarczymy Ci tyle zdrowego białka, ile potrzebujesz. Nawet desery będą proteinowe!

Poradnik

Catering dietetyczny dla aktywnych – mniej węglowodanów, więcej białka. 

Dieta pudełkowa dla tych, którzy preferują mniej węglowodanów, a więcej białek i zdrowych tłuszczów. Dla aktywnych i zbuntowanych. Białkowo – tłuszczowa. Masz pewność, że dostarczymy Ci tyle zdrowego białka, ile potrzebujesz. Nawet desery będą proteinowe!

Dieta od trenera dla aktywnych sportowo i umysłowo

Dieta ProActive – spodoba się aktywnym sportowo i tym, którzy uwielbiają mięso. Zależy Ci na tym, żeby w diecie było więcej białka i tłuszczu niż w klasycznej? Planujesz redukcję i chcesz zmniejszyć ilość węglowodanów? A może chcesz nabrać masy mięśniowej przy odpowiedniej kaloryczności posiłków? Zadbamy o to, żeby nie zabrakło Ci energii płynącej ze zdrowych, bezglutenowych węglowodanów złożonych. Co prawda jest ich mniej niż w tradycyjnej diecie, ale dalej ich obecność jest obowiązkowa. Nie jest to dieta ketogeniczna – bez węgli.

Catering NTFY – przepyszne fit desery! 

W tej diecie rządzą białka i tłuszcze, a węglowodany zredukowane są do niezbędnego minimum. Przy takim rozkładzie makro doskonale się ćwiczy i zrzuca niechciane kilogramy! Dieta ułożona przy współpracy z trenerem. W sam raz dla osób aktywnych – zawiera obniżoną zawartość tłuszczu. Ilość błonnika również została zaplanowana na wzmożoną perystaltykę jelit, aby zalegające jedzenie nie przeszkadzało w treningach. W tej diecie na drugie śniadanie masz codziennie do wyboru przepyszne fit ciasta i tarty od naszego niezastąpionego MrFit Trenera Łukasza.

Największy wybór menu na rynku

Pakujemy diety w pakiety. W Nice To Fit You komponujesz swoje menu, nawet z 50 dań dziennie! W naszej aplikacji mobilnej możesz wybrać dania dopasowane do Twoich kubków smakowych i alergii pokarmowych. Wiemy, że tempo Twojego życia jest bardzo intensywne, dlatego robimy wszystko, aby się do niego dostosować. 

Dania diety pudełkowej NTFY z wykluczeniami produktowymi:

bez glutenu
bez nabiału
mniej węglowodanów
danie vegan

Jak zamówić dietę pudełkową Active? 

To bardzo proste. Kilka kroków dzieli Cię od pierwszej dostawy torby cateringu NTFY, wprost pod drzwi Twojego mieszkania. Wejdź do naszego konfiguratora diet i stwórz idealną rezerwację dla siebie:

  1. Wybierz zapotrzebowanie kaloryczne (1000 – 3000 kcal)
  2. Zdecyduj ile posiłków dziennie zamawiasz (1-5)
  3. Określ z ilu dań chcesz wybierać posiłki (nawet 50 propozycji dziennie!)
  4. Wskaż dietę, którą wybierasz jako domyślną (12 diet do wyboru)
  5. Wybierz okres trwania diety (Już od 1 dnia…)

To wszystko! Pozostało tylko podać adres i opłacić rezerwację. Kurier dostarczy Twoją dietę zapakowaną próżniowo. Używamy sezonowych produktów najwyższej świeżości pochodzących od wyselekcjonowanych i lokalnych dostawców.

Podobna dieta pudełkowa znajdowała się w naszej ofercie pod nazwą: Less Carb

bezglutenowe desery

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: