Catering dietetyczny - Mistral, Gdynia

Na co przeznaczysz zaoszczędzone godziny? Odzyskaj wolność, odzyskaj czas! Nawet 30 godzin w miesiącu. Zamawiając catering dietetyczny z wyborem menu Nice To Fit You, masz gwarancję, że każdego dnia otrzymasz zestaw ulubionych posiłków, które smakują Ci najbardziej.

Śniadanie bez mięsa, obiad bez laktozy a kolacja wegańska? W Nice To Fit You możesz wszystko! Komponuj codziennie swoje posiłki z 20, 30, a nawet 35 dań! Jedz tyle ile chcesz. w NTFY to Ty wybierasz. Chcesz jeść 3 posiłki dziennie, czy 5? Miksuj dowolnie. Przecież to Ty wiesz najlepiej, na co masz dzisiaj największą ochotę! Zarezerwuj dietę i zobacz, że zdrowe jedzenie nie musi oznaczać niesmacznej nudy w żywieniu!

Więcej niż catering dietetyczny. Mistral, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 1000 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

... i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Niezwykła dieta pudełkowa, Mistral - największy wybór menu!

Ułożyliśmy 7 przepysznych i zbilansowanych diet. Serwujemy catering wegański, catering bez nabiału, catering wegetariański, catering z ograniczonym glutenem oraz catering dla aktywnych. A i dieta foodie się znajdzie! Catering dla siebie znajdą nie tylko osoby, które chcą zrzucić kilogramy. Możesz zamieniać dania w obrębie danego posiłku np. śniadania czy obiadu. Możesz również wybrać tylko 3 posiłki dziennie, albo 5 posiłków dziennie.

Możesz wybrać ilość propozycji na każdy z 5 posiłków. Zalezy to od pakietu:

  • Basic 20: wybieraj spośród 20 propozycji dań z 4 naszych diet
  • Plus 30: większy wybór, 30 dań z 6 diet
  • Super 35 : największy wybór, 35 dań z 7 diet.

Nasze diety pudełkowe to: Smart, Classic, Vegan, Veggy, Balance, Active oraz Foodie. 5 posiłków to za mało? Spodziewasz się gości? Możesz bez problemu - jednym kliknięciem palca - dodać posiłek w dowolnym rozmiarze (S, M, L, XL) o różnej kaloryce.

catering z wyborem menu

Dieta w pudełku - jak zamówić?

Nasza dieta z wyborem wyróżnia się domowym smakiem oraz restauracyjnymi doznaniami kulinarnymi. Współpracujemy z tylko wyselekcjonowanymi, lokalnymi dostawcami. Wierzymy, że dieta pudełkowa może być nie tylko zdrowa, ale i smaczna - jedynie wtedy, kiedy posiłki przygotowywane są z sezonowych składników o najwyższej świeżości.

3 kroki, jak zamówić naszą dietę z wyborem?

  • Sprawdź dzienną kaloryczność (kalkulator kalorii)
  • Wskaż pakiet (Basic 20, Plus 30 i Super 35)
  • Wybierz swój domyślny jadłospis diety (mamy ich 7)

Jeżeli nie dokonasz zmian w swoim menu to właśnie domyślny jadłospis trafi do Twojej torby pełnej pysznego i zbilansowanego jedzenia na cały dzień.

Dieta pudełkowa Mistral

Catering pudełkowy Mistral, Gdynia

Twoją dostarczymy niezawodnie i bezkontaktowo! Zamów dostawę do domu lub biura. Rozwozimy diety pudełkowe już od świtu i docieramy nawet do najdalszych dzielnic Trójmiasta. Jeżeli chcesz zmienić adres dostawy, dzień wcześniej skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta, do godziny 14:00. Większość operacji na diecie wykonasz w naszej prostej i intuicyjnej aplikacji mobilnej.

Nie czekaj, zaplanuj dietę już dzisiaj!
NTFY.pl
Stwórz swoją dietę Zaloguj się
Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.
4.8
Opinie konsumenckie Google