Catering dietetyczny Matarnia, Pomorskie

Poczuj się jak w najlepszej restauracji. Restauracji pudełkowej. Decyduj, grymaś i wydziwiaj! Śniadanie bez nabiału, kolacja mięsna, ale obiad sportowy? Pewnie! Codziennie masz możliwość komponowania swoich posiłków z 20, 30, a nawet 35 propozycji dań w menu. Dowolnie mieszaj diety - w końcu Ty wiesz najlepiej, na co masz dzisiaj największą ochotę! Sprawdź naszą dietę pudełkową i uwierz, że trzymanie kalorii w ryzach nie musi oznaczać nudy i wyrzeczeń. Odzyskaj wolność! Oszczędzaj około 8 godzin tygodniowo! Wybierz catering z wyborem menu Nice To Fit You. Jedz tyle posiłków ile chcesz! Zamów nawet na 2 dni - u nas możesz wszystko, a niczego nie musisz.

Poczuj miłość do swojej diety pudełkowej. Matarnia, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 600 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Niezwykła dieta pudełkowa, Matarnia - największy wybór menu!

W naszej ofercie znajdziesz 11 pysznych jadłospisów. Nasz catering odpowiada na rożne zapotrzebowania! Uwaga - coś dla siebie znajdą u nas nie tylko osoby, które chcą schudnąć. W Nice To Fit You zamówisz: dietę wegańską, catering bez laktozy, catering wegetariański, catering bezglutenowy oraz catering dla aktywnych sportowo, od trenera.

Wielkość wyboru zależy od pakietu. Jeśli nie dokonasz zmian w menu, otrzymasz posiłki zgodne z domyślnym wariantem diety. Możesz wybrać ilość propozycji na każdy z 5 posiłków:

  • Basic 20: wybór spośród 20 propozycji dań z 4 naszych diet
  • Plus 40: większy wybór, 40 dań z 7 diet
  • Super 45: największy wybór, 45 dań ze wszystkich 11 naszych diet.

Nasze diety: Daily, Classic, 100% Vegan, Veggy, Light LG&DF, ProActive, Keto, Keto, Foodie oraz Keto+. Wyboru dokonujesz w aplikacji na podstawie apetycznych zdjęć potraw. Ty wybierasz, my gotujemy. Spodziewasz się gości? Możesz np. zamówić dodatkowe 3 obiady w rozmiarach S, M i XL. Śmiało!

catering z wyborem menu

Dieta w pudełku - jak zamówić?

Zdrowa Dieta pudełkowa z wyborem menu od NTFY wyróżnia się najlepszą jakością oraz restauracyjnym smakiem. Współpracujemy głównie z lokalnymi dostawcami. Wspieramy lokalny biznes i naszą gospodarkę!

Jak zamówić naszą dietę z wyborem w 3 krokach?

Zarządzaj swoimi posiłkami, kalendarzem dostaw oraz oceniać zjedzone smaki - otrzymujesz za to rabaty na kolejne zamówienia. Możesz również dodawać posiłki do swojego zamówienia w dowolnym rozmiarze.

Dieta pudełkowa Matarnia

Catering pudełkowy Matarnia, Pomorskie

Niezawodna dostawa to nasz znak rozpoznawczy. Zamów swoją dietę tam, gdzie jest Ci najwygodniej. Pod drzwi mieszkania lub do biura? Dopasowujemy się do Twojego tempa życia, ponieważ znamy jego prędkość. Kurierzy rozwożą catering dietetyczny już od wczesnego poranka. Jeżeli nie chcesz zostać obudzony zbyt wcześnie, podaj nam swój kod do domofonu.

Nie czekaj, zaplanuj dietę już dzisiaj!
NTFY.pl
Stwórz swoją dietę Zaloguj się
Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.