• data 23.02.2021
  • 2 min czytania
  • Ocena 5.00

Dieta dla wegetarian – korzystaj z kilku wariantów i układaj swoje własne menu każdego dnia!

Zastanawiasz się nad dietą pudełkową, ale myślisz, że ogranicza Cię wegetarianizm? Poznaj nasz catering dietetyczny i komponuj menu spośród wielu wariantów! Nie jesz mięsa, ale lubisz zróżnicowane smaki? Najesz się zdrowo i bezmięsnie. Wegetarianie uwielbiają naszą dietę Veggy! Odstaw mięso i ryby jeśli tylko masz na to ochotę – z nami masz wybór… i to największy na rynku…

Poradnik wegetarianizm a dieta aplikacja do wyboru menu posilkow

Zastanawiasz się nad dietą pudełkową, ale myślisz, że ogranicza Cię wegetarianizm? Poznaj nasz catering dietetyczny i komponuj menu spośród wielu wariantów! Nie jesz mięsa, ale lubisz zróżnicowane smaki? Najesz się zdrowo i bezmięsnie. Wegetarianie uwielbiają naszą dietę Veggy! Odstaw mięso i ryby jeśli tylko masz na to ochotę – z nami masz wybór… i to największy na rynku…

Wiele osób uważa, że wegetarianizm może być niesmaczny lub nie nasycający. W polskim społeczeństwie funkcjonuje jeszcze często stary przesąd, że bez mięsa w obiedzie najeść się nie da, a “zamienniki kotleta” są kartonowe w smaku i nie da się tego jeść. Wszystko zależy od produktów z których się korzysta oraz sposobów przyrządzenia owych potraw. Jak jeść wegetariańsko, ale smacznie, zdrowo, sycąco oraz mieć codzienny wybór posiłków?

jak przejsc na wegetarianizm

Wegetarianizm w diecie pudełkowej

Zboża, warzywa, strączki i owoce to świetna podstawa do… wszystkiego! Dieta wege to nie tylko kotlet sojowy, ale cała obfitość różnorodnych przepisów i pysznych smaków. Pokazujemy, że dieta wege jest spoko i niczego w niej nie brakuje – nawet smaku mięsa! Ograniczenia mięsne związane z wegetarianizmem wyzwalają w nas ogromne pokłady kreatywności – szczególnie jeżeli mówimy o polskiej kuchni i domowych smakach, które mocno opierają się na wieprzowinie, wołowinie i drobiu. Nasze wege dania są bardzo wysoko oceniane przez użytkowników. Możesz cieszyć się różnorodną kuchnią, mając pewność, że Twoja dieta jest doskonale zbilansowana, smaczna i sycąca!

Czy wegetarianie jedzą ryby?

To zależy od każdej wegetarianki i wegetarianina z osobna. Można być w 100% wege, a można być też flexi wege czyli np. w 80% – starać się na co dzień nie jeść mięsa i ryb, ale od święta pozwolić sobie na coś dobrej jakości – jeżeli oczywiście mamy taką ochotę. Bo o wolność wyboru chodzi. Można też jeść same ryby lub np. tylko mięso z indyka. Wszystko zależy od podejścia, ideologii oraz naszej decyzji. W naszej diecie Veggy nie znajdziesz ryby, ani mięsa – żadnego. Znajdziesz natomiast wiele innych produktów bogatych w białko (w tym nasiona warzyw strączkowych, jaja i nabiał). Nie martw się już więcej o niewystarczającą ilość białka. Zawsze dbamy o to, żeby wszystko się zgadzało!

W naszym cateringu to Ty decydujesz! U nas masz wybór i możesz miksować ze sobą różne rodzaje diet. Jeżeli trafisz na danie bezmięsne, bo przecież takie również są w innych wariantach, poza wegetariańskim, to jednym kliknięciem palca w aplikacji możesz skomponować swoje menu wg własnych smaków i gustów! 

Jak przejść na wegetarianizm? Z Nice To Fit You! 

W dzisiejszym świecie mamy bardzo dużo bodźców do tego, aby zaprzestać jeść mięso oraz ryby. Wątpliwa jakość oraz etyka dużej ilości hodowli zwierząt ubojowych, ferm drobiu czy połowów może być głównym wyzwalaczem chęci przejścia na wegetarianizm. Ale jak wiadomo – nie jest to proste. Nowe produkty do zakupu, gotowania i smakowania. Dominacja potraw mięsnych w restauracjach oraz fast foodach. Obiady rodzinne, imprezy okolicznościowe, pikniki… Bycie wege na własną rękę to nie lada wyzwanie, ale z nami to najprostsza rzecz na świecie. Planujemy menu tak, żeby nie zabrakło Ci żadnych potrzebnych składników odżywczych. Możesz na nas liczyć! Ty wybierasz, my gotujemy.

Decyduj, grymaś i wydziwiaj! Nice To Fit You.

wegetarianizm w diecie pudelkowej

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: