• data 12.05.2021
  • 2 min czytania
  • Ocena 5.00

Dieta Veggy: Doskonale zbilansowana i sycąca dieta wegetariańska

Mnóstwo przepysznych smaków. Bez mięsa, ale też bez nudy. Ograniczenia związane z wegetarianizmem wyzwalają w nas ogromne pokłady kreatywności. Wege dania są bardzo wysoko oceniane przez Użytkowników. Możesz cieszyć się różnorodną kuchnią, mając pewność, że Twoja dieta jest doskonale zbilansowana.

Poradnik

Catering dietetyczny wege – najedz się bez mięsa! 

Mnóstwo przepysznych smaków. Bez mięsa, ale też bez nudy. Ograniczenia związane z wegetarianizmem wyzwalają w nas ogromne pokłady kreatywności. Wege dania są bardzo wysoko oceniane przez Użytkowników. Możesz cieszyć się różnorodną kuchnią, mając pewność, że Twoja dieta jest doskonale zbilansowana.

Dieta pudełkowa wege – najesz się zdrowo i bezmięsnie!

Wegetarianie uwielbiają naszą Veggy! Mięsa nie jesz od dawna albo właśnie od teraz? Uwielbiasz dietę bogatą w nasiona roślin strączkowych, warzywa i owoce, ale uśmiechasz się do sera i nie wyobrażasz sobie życia bez jogurtu? Wypróbuj wegetariańską dietę na dowóz – Veggy!

Milion przepisów, zero mięsa i równowaga!

Zboża, warzywa i owoce to świetna podstawa do… wszystkiego. Dieta wegetariańska to nie tylko kotlet sojowy, ale cała obfitość różnorodnych przepisów i pysznych smaków. Pokazujemy, że dieta wege jest spoko i niczego w niej nie brakuje.

W tej diecie nie znajdziesz mięsa. Znajdziesz natomiast wiele innych produktów bogatych w białko (w tym warzywa strączkowe, jaja i nabiał). Nie martw się już więcej o niewystarczającą ilość białka. Zawsze dbamy o to, żeby wszystko się zgadzało!

Bycie wege (wegetarianinem) na własną rękę to nie lada wyzwanie, a z nami to najprostsza rzecz na świecie. Planujemy menu tak, żeby nie zabrakło Ci żadnych potrzebnych składników odżywczych. Możesz na nas liczyć! 

Ty wybierasz, my gotujemy.

Największy wybór menu na rynku

Zapakowaliśmy diety w 3 pakiety. W Nice To Fit You komponujesz swoje menu, nawet z 35 dań dziennie! W naszej aplikacji mobilnej możesz wybrać dania dopasowane do Twoich kubków smakowych i alergii pokarmowych. Wiemy, że tempo Twojego życia jest bardzo intensywne, dlatego robimy wszystko, aby się do niego dostosować. 

Spodziewasz się gości? Możesz również dodawać posiłki do swojej diety. Zamów dodatkowy obiad lub 3 kolacje w różnych rozmiarach. Catering NTFY to wolność decyzji! 

Dania diety pudełkowej NTFY z wykluczeniami produktowymi:

bez glutenu
bez nabiału
mniej węglowodanów
danie vegan

Jak zamówić dietę pudełkową Veggy? 

To bardzo proste. Kilka kroków dzieli Cię od pierwszej dostawy torby cateringu NTFY, wprost pod drzwi Twojego mieszkania. Wejdź do naszego konfiguratora diet i stwórz idealną rezerwację dla siebie:

  1. Wybierz zapotrzebowanie kaloryczne (1000 – 3000 kcal)
  2. Zdecyduj ile posiłków dziennie zamawiasz (1-5)
  3. Określ z ilu dań chcesz wybierać posiłki (nawet 35 propozycji dziennie!)
  4. Wskaż dietę, którą wybierasz jako domyślną (7 diet do wyboru)
  5. Wybierz okres trwania diety (Już od 1 dnia…)

To wszystko! Pozostało tylko podać adres i opłacić rezerwację. Kurier dostarczy Twoją dietę zapakowaną próżniowo. Używamy sezonowych produktów najwyższej świeżości pochodzących od wyselekcjonowanych i lokalnych dostawców.

Posiadamy w swojej ofercie również w 100% zbilansowany, roślinny catering wegański – VEGAN.

jak przyspieszyc metabolizm aplikacja ntfy catering salatka grecka feta winogrona talerz

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: