• data 24.06.2021
  • 2 min czytania
  • Ocena 4.80

Jaki catering dietetyczny wybrać? Jaką dietę? Zobacz!

Polacy pokochali “pudełka”! Diety pudełkowe (catering dietetyczny) przez okres pandemii zyskały znacząco na popularności. Coraz więcej polaków decyduje się oddelegować swoje żywienie w ręce specjalistów – dietetyków oraz kucharzy. Dlaczego? Dwoma głównymi powodami są oszczędność czasu oraz wygoda.

Poradnik zamowiona torba caterngu ntfy 3 posilki dziennie co jeść żeby schudnąć?

Polacy pokochali “pudełka”! Diety pudełkowe (catering dietetyczny) przez okres pandemii zyskały znacząco na popularności. Coraz więcej Polaków decyduje się oddelegować swoje żywienie w ręce specjalistów – dietetyków oraz kucharzy. Dlaczego? 2 głównymi powodami są oszczędność czasu oraz wygoda

“Ta usługa przestała być niszowa i ekskluzywna, a stała się po prostu masowa, dla wszystkich – tłumaczy Łukasz Sot, niezależny ekspert ds. cateringu dietetycznego, współzałożyciel serwisu Cateromarket.pl”

źrodło: wyborcza.biz

Coraz więcej pracujemy i obciążamy swój organizm. Wiele osób zrozumiało już, że nasze ciało w obecnych czasach musi być dobrze odżywiane i dosłownie „serwisowane” jak maszyna. Musi być niezawodne. Odpowiednia dieta, nawadnianie, aktywność oraz regeneracja niestety wymagają czasu. I o ile książki nikt za nas nie przeczyta oraz treningu nie zrobi, to może dla nas i za nas ugotować zdrowe i zbilansowane posiłki na cały dzień. I to lepiej od nas.

catering dietetyczny nice to fit you

Catering dietetyczny Nice To Fit You – z największym wyborem menu na rynku!

Oszczędzaj nawet 8 godzin tygodniowo – na planowaniu, zakupach i zmywaniu! NTFY catering to największy wybór menu na rynku! Aż 35 propozycji dań dziennie. Każdy swój posiłek możesz wymienić na inny – ten, który bardziej Ci smakuje. A decyzję podejmujesz na podstawie apetycznych zdjęć – w naszej aplikacji mobilnej. Wyznaczamy standardy i przecieramy szlaki. A co więcej – słuchamy Waszych potrzeb.

Dlatego w menu serwujemy różnorodność – od domowych smaków, przez dietę wegańską, wegetariańską, niskowęglowodanową czy ograniczającą gluten – aż po dietę skomponowaną z myślą o najprawdziwszych Foodie świrach.

Skorzystaj z naszego kalkulatora kalorii i skomponuj dietę idealną dla siebie! Zamów dzień testowy cateringu NTFY.  

Sprawdź opinie naszych Klientów
Średnia 4.8/5 z ponad 1200 ocen!
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Catering NTFY z wyborem – która dieta najlepsza?

Dopasuj dietę do siebie i swojego apetytu! Posiadamy 7 pysznych i różnorodnych diet pudełkowych spakowanych w 3 wygodne pakiety z wyborem menu. Decyduj, grymaś i wydziwiaj! Od pakietu zależy codzienna ilość dań do wyboru:

Jeżeli nie wymienisz swoich posiłków to przyjedzie do Ciebie torba z jedzeniem z Twojej domyślnie wybranej diety pudełkowej. Wyboru menu dokonujesz na podstawie zdjęć w nowoczesnej i wygodnej aplikacji mobilnej ntfy. Pamiętaj, że u nas możesz dodawać posiłki do swojego cateringu! Dodatkowy obiad? A może 4 dodatkowe kolacje dla znajomych? Ale w różnych rozmiarach i kaloryczności? U nas to możliwe! Ty wybierasz, my gotujemy.

Catering dietetyczny: Warszawa, Wrocław, Kraków, Trójmiasto, Poznań…

Pokrywamy prawie całą Polskę, jeżeli chodzi o dostawy naszej diety pudełkowej z wyborem menu. Dostarczamy do największych i województw, ale nie tylko…  

dostawa catering ntfy

Skorzystaj z naszego wygodnego lokalizatora dostaw diety, jeżeli chcesz sprawdzić dostawę cateringu NTFY do swojego domu lub biura.

Nice To Fit You – więcej niż catering dietetyczny.


Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: