Bielsko-Biała: catering dietetyczny
(dieta pudełkowa) z wyborem menu

Zmień swoje nawyki żywieniowe, z Nice To Fit You to proste! Jeżeli szukasz większej efektywności w pracy, lepszego samopoczucia lub po prostu chcesz jeść zdrowo dla samego siebie, proponujemy najsmaczniejszy catering dietetyczny w Bielsku-Białej! w NTFY Masz największy wybór dań, wygodną aplikację mobilną i pewność, że jesz codziennie świeżo i zróżnicowanie! Zdradź nam swoje gusta, a nasi dietetycy i kucharze zrobią to co potrafią najlepiej.

Nasza dieta pudełkowa w Bielsku-Białej to przede wszystkim sezonowe produkty i zaufani, sprawdzeni dostawcy. Posiłki od NTFY są nie tylko zbilansowane i policzone kalorycznie, zawierają wiele dodatków takich jak błonnik, który ułatwia trawienie i wspomaga wchłanianie. Wszelkie makro i mikro składniki są obliczane przez sztab dietetyków pod kątem najlepszych rezultatów zdrowotnych i celowych – jeżeli chcesz schudnąć lub nabrać masy mięśniowej. Bielsko-Biała, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 600 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Bielsko-Biała – jak zamówić jedzenie?

Jak zacząć nowy rozdział w życiu z naszą dietą w Bielsku-Białej? Załóż szybko konto na naszej stronie.

Poprzez stronę www oraz aplikację mobilną masz możliwość:

  • płatności;
  • ustalania i zmiany terminów dostaw;
  • ustalania i zmiany adresów dostaw;
  • zmiany posiłków w ramach wybranego pakietu;
  • oceny poszczególnych posiłków;
  • zmian swoich preferencji smakowych.

Posiadamy łatwy w użyciu kalkulator kalorii. Dodatkowo sam określasz ile posiłków dziennie chcesz jeść! 5, 3, a może 7?

dieta z wyborem

Bielsko-Biała catering dietetyczny: rodzaje posiłków

Mamy 11 różnorodnych diet pudełkowych. Oferujemy 4 pakiety szerokości wyboru menu w diecie pudełkowej w Bielsku-Białej. Przy pakiecie Basic 20 codziennie możesz wybierać z 20 dań. Pakiet Plus 35 to 40 możliwych kombinacji do wyboru, a Super 45  45! Możesz jeść tak jak lubisz – bez mięsa, bez nabiału, mało węglowodanów…

W NTFY można marudzić! Kurier dostarcza pod Twoje drzwi codziennie rano wybrany, bazowy plan jedzenia, jeżeli nie wprowadzisz żadnych zmian. Dzięki wygodnej aplikacji mobilnej możesz wybierać codziennie inne dania na podstawie zdjęć, składników, a co najważniejsze – ocen innych klientów. Od teraz hasło “catering dietetyczny Bielsko-Biała” nabiera zupełnie nowego znaczenia!

Dieta pudełkowa Bielsko-Biała

Dieta Bielsko-Biała: jak wygląda dostawa cateringu?

Kurierzy z jedzeniem to ranne ptaszki. Catering dietetyczny (Bielsko-Biała) rozwozimy od samego rana do godziny 10:00. Możesz zamówić dostawę diety pudełkowej do domu lub do pracy – tam, gdzie Ci najwygodniej. Świeże i zbilansowane śniadanie czeka na Ciebie gotowe do zjedzenia codziennie rano. Jeżeli nie chcesz wstawać zbyt wcześnie podaj nam swój kod do domofonu, a kurier zostawi torbę pod Twoimi drzwiami. Adres dostawy oraz wszelkie zmiany w diecie możesz dokonać do godziny 14:00 dnia poprzedniego. Nice To Fit You!

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: