Częstochowa: catering dietetyczny
(dieta pudełkowa) z wyborem menu

Zmęczony gotowaniem? Chciałbyś spróbować diety pudełkowej? Catering dietetyczny w Częstochowie od Nice To Fit You to spersonalizowane zestawy każdego dnia! Codziennie możesz zmieniać adres gdzie dostarczymy pod drzwi pudełka, ale także zmienić wybrane dania w obrębie wykupionego pakietu! Jesteśmy elastyczni i mobilni. Częste delegacje lub zapracowana rodzina to już nie wymówka od zdrowej i zbilansowanej diety. Wiesz najlepiej co lubisz i na co masz ochotę, postaw więc na dietę pudełkową w której masz największy wybór dań!

Jeżeli jesteś zapracowany i nie masz czasu na przygotowywanie codziennie zdrowego jedzenia lub planujesz poprawić swoją sylwetkę, a planowane zdrowe zakupy kończą się często porażką… Nice To Fit You – katering dietetyczny (Częstochowa) od jutra może stać się Twoim najlepszym przyjacielem! Jeżeli jesteś np. wegetarianinem, lub masz jakiekolwiek inne preferencje i gusta to w naszej ofercie diety pudełkowej znajdziesz wszystko co potrzebujesz. Częstochowa, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 600 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Zdrowy catering Częstochowa – nawet dla smakoszy

Współpracujemy z zaufanymi dostawcami, ponieważ wierzymy, że tylko składniki najwyższej jakości pozwalają gotować najsmaczniej i zdrowo. Staramy się zawsze mieć najświeższe produkty sezonowe. Ogromną wagę przykładamy do jakości i smaku przyrządzanych przez nas dań. NTFY dba nie tylko o odpowiednia liczbę kalorii oraz ich zbliansowanie. Nasi dietetycy przy współpracy z kucharzami dbają o pyszny, domowy smak, wysoką zawartość błonnika w potrawach oraz ilość odpowiednich mikro oraz makro składników. Każdego dnia możesz wybierać spośród 10, 20, 40, a nawet 45 potraw, w zależności od posiadanego pakietu. Każdy smakosz znajdzie coś dla siebie.

Jak zamówić catering dietetyczny w Częstochowie? Tak samo prosto jak odebrać pudełka spod drzwi swojego mieszkania!

  • zakładasz konto;
  • wybierasz dietę;
  • wpisujesz swoje preferencje smakowe;
  • adres dostawy;
  • płacisz.

I tyle! Mamy prosty w obsłudze kalkulator kalorii oraz aplikację mobilną dzięki której wymienisz jutrzejszy obiad lub zmienisz adres dostawy na hotel w delegacji.

dieta z wyborem

Dieta pudełkowa Częstochowa – można marudzić!

Możesz wybrać jedną z zaproponowanych przez naszych dietetyków diet kateringowych lub marudzić do woli. Mamy 11 planów dietetycznych. Mieszaj w menu z różnych jadłospisów w wygodny sposób dzięki naszej aplikacji mobilnej. Dieta pudełkowa Częstochowa od NTFY jest nie tylko smaczna, ale i elastyczna. Zaznacz podstawowy wariant diety oraz ilość dziennych kalorii. Każdego dnia widzisz możliwe potrawy do wyboru. Jeżeli nie zdecydujesz się na zamianę, dostaniesz dietę pudełkową zgodnie ze swoim domyślnym planem. Nie musisz jeść 5 posiłków dziennie, sam wybierasz ile!

Ilość dostępnych dań, codziennie do wyboru zależy od wykupionego pakietu:

  • Basic 20 – 20;
  • Plus 35 – 40;
  • Super 45 – aż 45.
Dieta pudełkowa Częstochowa

Częstochowa catering dietetyczny

Nasi kurierzy to ranne ptaszki! Zaczynają pracę bardzo wcześnie rano i dowożą szczelnie zapakowane pudełka z potrawami do godziny 10:00, w Częstochowie. Gotowe, zbilansowane śniadanie czeka pod Twoimi drzwiami, nie musisz już go nigdy więcej przyrządzać. Zamówienia dostarczamy pod same drzwi Twojego mieszkania. Podaj nam kod do domofonu, żeby kurier nie dzwonił dzwonkiem zbyt wcześnie. Nasi klienci często preferują dostawy jedzenia bezpośrednio do miejsca pracy. Zamówienia oraz adres dostawy można zmieniać dnia poprzedniego do godziny 14:00. Nice To Fit You!

Nie czekaj, zaplanuj dietę już dzisiaj!
NTFY.pl
Stwórz swoją dietę Zaloguj się
Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.