Dąbrowa Górnicza: catering dietetyczny
(dieta pudełkowa) z wyborem menu

Wybierając dietę pudełkową w Dąbrowie Górniczej od Nice To Fit You, jesteś pewien, że codziennie na swojej wycieraczce znajdziesz zestaw wybranych dań, które uwielbiasz, a do tego są zdrowe i zbilansowane. Wierzymy, że wybór to bardzo ważna rzecz, dlatego w Nice To Fit You możesz codziennie wybierać spośród 10, 20, 40, a nawet 45 dań – w zależności od wybranego pakietu. Modyfikuj i oceniaj potrawy według uznania, jednym kliknięciem palca w naszej aplikacji mobilnej!

Naszą dieta pudełkowa (Dąbrowa Górnicza) może okazać się Twoim nowym przyjacielem w walce o zdrowsze jutro! Codziennie sztab dietetyków Nice To Fit You przy współpracy z kucharzami pracują w pocie czoła i z uśmiechem na ustach, aby nasi klienci otrzymali zdrowe, zbilansowane i smaczne potrawy pudełkowe. Dąbrowa Górnicza, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 600 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Dąbrowa Górnicza

W Nice to Fit You wierzymy, że wybór to wolność, a wolność to cnota. U nas do wyboru w diecie na dowóz (Dąbrowa Górnicza) masz 11 podstawowych jadłospisów, dostosowanych do różnych wymagań i preferencji klienta. Pod uwagę zostały wzięte nie tylko osoby takie jak wegetarianie czy alergicy. Myślimy również o pasjonatach diety białkowo-tłuszczowej, superfoods w cateringu foodie czy tych co stawiają na klasyczne, polskie i domowe smaki. Wybierając podstawowy plan dietetyczny dodatkowo wybierasz również pakiet z ilością potraw, spośród których będziesz mógł codziennie wybierać, nawet przez aplikację mobilną:

  • Basic 20, 20 dań dziennie;
  • Plus 35, 40 dań dziennie;
  • Super 45, 45 dań codziennie do przebierania.

W przypadku nie wybrania potraw, otrzymasz torbę pełną jedzenia, a w środku menu zgodne z Twoim podstawowy planem. U nas można marudzić – codziennie możesz zmieniać potrawy bazując na zdjęciach, składzie i ocenach innych klientów. W Nice To Fit You dostajesz gwarancję smaku, zdrowia i zbilansowania diety!

dieta z wyborem

Catering dietetyczny Dąbrowa Górnicza

Nasza firma jest bardzo technologiczna. Pozwala nam to na dopasowanie i elastyczność względem Ciebie oraz dostarczenie wygodnych i szybkich w obsłudze rozwiązań. Jak zamówić Nice To Fit You catering dietetyczny Dąbrowa Górnicza? Dieta może przyjechać na Twój adres już na drugi dzień, wystarczy:

  • założyć konto;
  • wybrać cel diety oraz ilość kalorii (mamy łatwy kalkulator dietetyczny);
  • wybrać pakiet i podstawowy jadłospis;
  • dodać adres dostawy;
  • zapłacić.

Dieta pudełkowa w Dąbrowie Górniczej wyróżnia się na rynku przede wszystkim restauracyjnym smakiem potraw oraz indywidualną obsługą każdego klienta. Wybieramy tylko świeże, sprawdzone sezonowe produkty od wyselekcjonowanych dostawców. Nasi eksperci – Kucharze wraz z Dietetyczkami dbają o smak, kaloryczność, odpowiedni balans makroskładników oraz o zdrowe uzupełnienie diety, np. błonnik – które pomagają w utrzymaniu zdrowego trawienia.

Dieta pudełkowa Dąbrowa Górnicza

Catering Dąbrowa Górnicza

Dostawcy diety pudełkowej od Nice To Fit You w Dąbrowie Górniczej od wczesnych godzin porannych do godziny 10:00 dowożą dietę pudełkową pod Twoje drzwi. Zdrowe i zbilansowane śniadanie może czekać na Ciebie rano, gotowe do zjedzenia ze smakiem! Jak nie chcesz zostać wcześnie zbudzony przez domofon, podaj nam kod do swojej bramy, a kurier sam wejdzie na klatkę schodową i dostarczy torbę bezkontaktowo. Dosyć popularną opcją wśród Klientów jest dostawa cateringu dietetycznego (Dąbrowa Górnicza) do miejsca pracy.

Możesz dokonywać zmian adresu dostawy oraz wybranych posiłków poprzedniego dnia do godziny 14:00. Catering w Dąbrowie Górniczej od Nice To Fit You jest dopasowany (fit) do Ciebie! Oferujemy największy wybór posiłków na rynku – aż 45 propozycji dziennie! Dąbrowa Górnicza, Nice To Fit You!

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: