Konin: catering dietetyczny
(dieta pudełkowa) z wyborem menu

Sprawdź catering dietetyczny w Koninie i zmień nawyki żywieniowe na zdrowsze! Nie lubisz robić zakupów? Stanie w kolejkach nie jest dla Ciebie? Chcesz wyeliminować z diety mięso lub nabiał? Ograniczyć gluten? Posiadamy 11 podstawowych – najpopularniejszych planów żywieniowych oraz 4 różne pakiety dietetyczne. U nas możesz codziennie wybierać inne menu oraz ilość posiłków, która do Ciebie przyjeżdża.

W ramach naszej diety pudełkowej dostarczamy odpowiednio zbilansowane, smaczne posiłki dopasowane do Ciebie i Twojego stylu życia! W Nice To Fit You plany jedzeniowe tworzą doświadczeni dietetycy oraz kucharze, którzy codziennie współpracują ze sobą. Bierzemy pod uwagę Twoje preferencje, aktualne trendy kulinarne oraz sezonowe składniki z których gotujemy. Katering dietetyczny (Konin) to jest smaczny, elastyczny i wygodny! Wystarczy parę razy kliknąć w naszej aplikacji mobilnej, aby założyć konto, wybrać jedzenie czy dokonać zmian w dostawie. Pomożemy Ci w Twoich planach – schudnąć, nabrać masy mięśniowej, poczuć się lepiej lub po prostu zdrowo i regularnie jeść. Konin, smacznego! 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 600 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Konin

U nas jesz ile i jak chcesz! Sugerujemy 5 posiłków dziennie, ale to Ty finalnie wybierasz ich ilość. Rozumiemy, możesz nie jadać śniadań lub kolacji – wszystko zaznaczysz wygodnie i szybko podczas składania zamówienia online. Konin to jedna z lokalizacji, gdzie czekamy gotowi na zamówienia cateringu dietetycznego. Ty wybierasz, my gotujemy. 

Jeżeli masz taki kaprys, to możesz za pomocą aplikacji mobilnej wygodnie mieszać ze sobą różne posiłki z różnych planów dietetycznych. Do wyboru masz:

  • 20 posiłków w pakiecie Basic 20;
  • 40 dań w pakiecie Plus 35;
  • 45 dań w pakiecie Super 45.

Jeżeli nie dokonasz żadnej zmiany, kierowca dostarczy do Ciebie torbę pełną pysznych pudełek, zdrowych i zbilansowanych posiłków z Twojego domyślnego, wybranego jadłospisu. W wyborze mogą pomóc dokładne i ładne zdjęcia, szczegółowy opis oraz skład jak i opinie innych klientów! 

dieta pudełkowa

Catering dietetyczny Konin

Żeby zamówić nasz catering pudełkowy w Koninie wystarczy, że założysz konto na naszej stronie internetowej. Z poziomu strony lub aplikacji mobilnej:

  • ustalisz codzienne kalorie (mamy prosty kalkulator);
  • wybierzesz swoje podstawowe menu oraz pakiet;
  • opiszesz swoje preferencje oraz smakowe;
  • ustawisz i zmienisz, przełożysz adres dostawy;
  • wybierzesz na jak długo chcesz dostawać dietę;
  • opłacisz zamówienie.

Dbamy o to, aby wszystkie procesy związane z dietą, zamawianiem, zmianami – były szybkie oraz proste. Zarządzaj dietą na dowóz dla całej rodziny, zmieniaj, wymieniaj i marudź – do woli! Jesteśmy elastyczni i rozumiemy, że nasi klienci są zabiegani. Nice To Fit You to przede wszystkim ludzie – zespół kucharzy oraz dietetyków, którzy codziennie ze sobą ściśle współpracują. Wybieramy tylko sprawdzonych dostawców oraz pracujemy na świeżych, sezonowych produktach – najlepiej lokalnych.

Dieta pudełkowa Konin

Catering Konin

Kurierzy kateringu Nice To Fit You od bardzo wczesnego rana do godziny 10:00 rozwożą dietę pudełkową (Konin) pod Twoje drzwi! Jeżeli nie chcesz zostać obudzony zbyt wcześnie – podaj nam swój kod do bramy w uwagach dotyczących dostawy. Jedną z popularniejszych metod dowozu cateringu dietetycznego (Konin) jest dostawa do miejsca pracy. 

Niezależnie od tego czy chcesz schudnąć, nabrać mięśni, czy zdrowo jeść z Nice To Fit You się dogadasz! Nasz dieta (Konin) sprawi, że odkryjesz na nowo przyjemność płynącą ze zdrowego i regularnego jedzenia. Wszelkie zmiany w adresie dostawy lub zamówionych posiłkach możesz zmienić dnia poprzedniego do godziny 14:00. Nice To Fit You!

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: