Catering dietetyczny
Czechowice-Dziedzice

Lubisz jeść to co lubisz? Jasne, każdy to lubi! Nie masz czasu na planowanie posiłków, chodzenie na zakupy do marketów oraz stanie w kolejkach? Może nie do końca umiesz lub chcesz gotować? Catering dietetyczny od Nice To Fit You (Czechowice-Dziedzice) to Twój nowy, codzienny towarzysz życia. Dostarczamy zbilansowane, smaczne i dopasowane do Ciebie posiłki. Całością możesz łatwo zarządzać z poziomu aplikacji mobilnej. Codziennie masz możliwość smacznego wyboru nawet z pośród 25 posiłków. Zmień swoje nawyki żywnościowe!

NTFY to przede wszystkim ludzie. Nad posiłkami pracuje nasz zespół dietetyków we współpracy z kucharzami, którzy codziennie uwzględniają Twoje smaki, gusta i preferencje żywnościowe. Bardzo ważni są dla nas zaufani i sprawdzeni dostawcy oraz sezonowe, najświeższe produkty. Dokładamy wszelkich starań, aby dieta pudełkowa w Czechowicach-Dziedzicach była smaczna i zdrowo zbilansowna. Wystarczy, że założysz konto, wybierzesz plan dietetyczny, wpiszesz adres dostawy i swoje preferencje, zapłacisz… i gotowe! Dzięki wygodnej aplikacji mobilnej jesteś w stanie w pełni zarządzać swoją dietą.

Niezależnie od tego czy chcesz schudnąć, zmienić nawyki żywieniowe lub nabrać masy mięśniowej – nasza dieta (Czechowice-Dziedzice) będzie Twoim zdrowym partnerem w wykonaniu swojej misji! Czechowice-Dziedzice, smacznego!

Stwórz swoją dietę

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Czechowice-Dziedzice

W NTFY Codziennie masz wybór z nawet 25 różnych posiłków diety pudełkowej. W aplikacji mobilnej lub na stronie możesz sprawdzić zdjęcia, składniki i co najważniejsze opinie innych użytkowników na temat serwowanych przez nas diet. Do każdego zamówienia cateringu dietetycznego (Czechowice-Dziedzice) podchodzimy indywidualnie – Ty decydujesz o wszystkim. Możemy przywozić Ci 3, 5 lub 7 pudełek dziennie. Może nie jadasz śniadań? Może nie jadasz kolacji? Powiedz nam o tym, a my się dostosujemy. Możesz trzymać się wybranego planu dietetycznego, możesz też pomarudzić i codziennie jeść mieszkankę różnych diet – wystarczy jedno kliknięcie palca w aplikacji Nice To Fit You.

Do wyboru dostępne są:

  • Pakiet Basic – 15 dań dziennie;
  • Pakiet Plus – 20 dań dziennie;
  • Pakiet Super+ – 25 dań dziennie.

Czechowice-Dziedzice to idealna lokalizacja na katering dietetyczny. Zmień swoją codzienność na zdrowszą!

Catering dietetyczny Czechowice-Dziedzice

Catering dietetyczny Czechowice-Dziedzice

Bardzo dużo uwagi przywiązujemy do jakości przyrządzanych przez diet pudełkowych. Współpracujemy tylko z zaufanymi i sprawdzonymi dostawcami, ponieważ wiemy, że składniki sezonowe, najwyższej jakości i świeżości pozwalają gotować smacznie i zdrowo, dla każdego. Nasi dietetycy we współpracy z kucharzami układają menu nie tylko z uwzględnieniem kaloryczności, ale także zawartości błonnika i ogólnego bilansu mikro i makro składników. W ten sposób masz wybór jednego z 5 jadłospisów, który możesz wybrać jako podstawowy:

  • klasyczny,
  • dla alergików,
  • wegetariański,
  • niskowęglowodanowy,
  • inspirowany najnowszymi trendami kulinarnymi.
Dieta pudełkowa Czechowice-Dziedzice

Catering Czechowice-Dziedzice

Dostawy pudełek odbywają się codziennie od samego rana do godziny 10:00 w dwugodzinnych ramach czasowych. Zamawiając katering dietetyczny w Czechowicach-Dziedzicach wpisz dokładny adres dostawy, a dostaniesz informację o możliwych godzinach dostawy. Jeżeli nie chcesz być budzony zbyt wcześnie rano, podaj nam swój kod do domofonu, a przygotowane zdrowe śniadanie będzie czekać pod drzwiami.

Bardzo często nasi klienci proszą o dostawę bezpośrednio do miejsca pracy, na recepcję, do ochrony lub do swojego gabinetu. Możesz dokonywać zmian adresu dostawy oraz wybranych posiłków dnia poprzedniego do godziny 14:00. Nice To Fit You!

Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.