Zabrze: catering dietetyczny
(dieta pudełkowa) z wyborem menu

Interesuje Cię dieta pudełkowa na jeden, dwa lub trzy dni? Może chcesz wykupić cały miesiąc z góry? Albo tylko obiady do pracy? W Nice To Fit You to Ty decydujesz! Posiadamy bardzo intuicyjną w użytkowaniu aplikację na telefon, w której wykonasz wszelkie niezbędne operacje związane z Twoją dietą. Nasi Dietetycy przy ścisłej współpracy z Kucharzami – codziennie – z uśmiechem od ucha do ucha przygotowują smaczne, zdrowe, zbilansowane posiłki używając produktów najwyższej jakości. Dajemy Ci największy wybór menu na rynku! Jesteśmy bardzo elastyczni! W naszej diecie pudełkowej (Zabrze) możesz mieszać dowolne posiłki z dowolnych diet w ramach swojego wybranego pakietu dietetycznego. Odkryj na nowo przyjemność ze zdrowego jedzenia.

Nie masz czasu gotować? Chcesz schudnąć? Może Twoim marzeniem jest zmiana nawyków żywieniowych na zdrowsze? Spróbuj cateringu dietetycznego w Zabrzu od Nice To Fit You i zacznij nowy, zdrowy etap życia! Codziennie pod Twoje drzwi dostarczamy zbilansowane, zdrowe zestawy dietetyczne. Ty decydujesz ile chcesz i co chcesz jeść! Zabrze, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 600 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Zabrze

Ty wybierasz, my gotujemy. Powiedz nam o tym co lubisz, a czego nie. Nasi eksperci – Dietetycy wraz z Kucharzami zrobią wszystko, aby zadbać o każde podniebienie. Będzie zdrowo, smacznie oraz zbilansowanie. Catering dietetyczny (Zabrze) Nice To FIt You to 11 podstawowych jadłospisów. U nas każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Nie jadasz mięsa? Chcesz ograniczyć węglowodany? Może chcesz wykluczyć nabiał? Interesuje Cię dieta białkowo-tłuszczowa? A może masz ochotę na superfoods w cateringu foodie? Codziennie masz możliwość wyboru 45 dań menu w aplikacji w ramach posiadanego pakietu. Ilość posiłków do wyboru codziennie.

  • Pakiet Basic 20 to 20 potraw dziennie;
  • Pakiet Plus 35 to 40 potraw dziennie;
  • Pakiet Super 45 to aż 45 dań do codziennego wyboru!

Nie chcesz wybierać? Jak nie wprowadzisz zmian w jadłospisie to Twoja dieta na dowóz w Zabrzu przyjdzie według domyślnego, wybranego jadłospisu. Ty wiesz co lubisz i na co masz ochotę, u nas można grymasić! Wybieraj potrawy na podstawie apetycznych zdjęć, składu oraz opinii innych Klientów. Dodatkowo zgarniaj rabaty za ocenianie zjedzonych zestawów diety – wszystko w naszej wygodnej i podręcznej aplikacji mobilnej.

dieta z wyborem

Catering dietetyczny Zabrze

Wszystko w Nice To Fit You jest bardzo proste. Stawiamy nie tylko na jakość potraw oraz ich smak, ale również na elastyczność oraz największe dopasowanie do Ciebie. Nasza firma jest bardzo technologiczna. Aby zamówić catering dietetyczny w Zabrzu wystarczy, założyć konto na naszej stronie i wybrać:

  • ilość kalorii (mamy prosty kalkulator);
  • pakiet dietetyczny;
  • domyślny jadłospis dzienny;
  • dzienną ilość posiłków (5, 3, a może 2?);
  • adres dostawy.

Teraz pozostało tylko opłacić zamówienie używając szybkiej płatności mobilnej dostępnej w naszej apce. W zależności od wybranego pakietu w cateringu dietetycznym w Zabrzu, możesz codziennie wybierać z 10, 20, 40, a nawet 45 różnych dań.

Dieta pudełkowa Zabrze

Catering Zabrze

Dostawcy cateringu dietetycznego Nice To Fit You w Zabrzu to prawdziwe ranne ptaszki! Od wczesnego świtu aż do godziny 10:00, dowożą codziennie gotowe oraz zbilansowane potrawy do naszych klientów na terenie całego Zabrza i okolic. Dostarczamy pudełka w dwugodzinnych ramach czasowych. Zbilansowana dieta i zdrowe śniadanie będzie czekało na Ciebie pod drzwiami mieszkania zaraz po obudzeniu. Jeżeli nie chcesz zbyt wcześnie wstawać (a kto lubi?) – podaj nam w uwagach do swojego zamówienia *kod do bramy*. Kurier zostawi torbę z dietą na cały dzień na Twojej wycieraczce. Popularna u naszych Klientów jest dostawa cateringu do miejsca pracy na recepcję lub bezpośrednio do biura.

Jeśli potrzebujesz – możesz zmienić adres dostawy diety pudełkowej w Zabrzu dnia wcześniejszego do godziny 14:00. Wybieraj codziennie nawet z 30 dań. Dieta pudełkowa z wyborem menu. Nice To Fit You!

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: