Inowrocław: catering dietetyczny
(dieta pudełkowa) z wyborem menu

Oszczędzaj 8 godzin tygodniowo! To nawet 30 godzin w miesiącu. Nie masz czasu, by codziennie przyrządzać kilka zbilansowanych posiłków? Szukasz sposobu, aby jeść zdrowo, a jednocześnie nie rezygnować z ulubionych potraw? Chciałbyś zmienić nawyki żywieniowe, aby schudnąć lub zbudować masę mięśniową? Sprawdź catering dietetyczny wInowrocław od Nice To Fit You i nie martw się już więcej o gotowanie! Powiedz nam, czego oczekujesz i co lubisz, a nasi kucharze i dietetycy zajmą się resztą.

Więcej niż catering! Dieta pudełkowa Nice To Fit You Inowrocław opiera się tylko na najlepszych produktach sezonowych od wyselekcjonowanych dostawców. Wysoka jakość składników w połączeniu z doświadczeniem naszych ekspertów – kucharzy oraz dietetyków – sprawia, że przygotowywane przez nas dania są nie tylko zdrowe i smaczne, ale również zbilansowane pod względem kaloryczności oraz zawartości makro składników. Inowrocław, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 600 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Inowrocław

Wierzymy, że wolność wyboru to coś co napędza najbardziej. W Nice To Fit You, codziennie możesz komponować swoje menu na podstawie apetycznych zdjęć, opini oraz opisu potrawy. Proponujemy aż 11 podstawowych jadłospisów, a nasza dieta pudełkowa jest elastyczna i wygodna – dopasowana do Ciebie! Bez mięsa, bez nabiału, bez glutenu, pełna superfoods, z niską zawartością węglowodanów – dokładnie taka, jaką potrzebujesz, aby zrealizować swoje żywieniowe cele. Możesz jeść domyślny wariant diety pudełkowej lub do woli marudzić i miksować ze sobą różne jadłospisy. Zamawiaj to, na co masz ochotę! Codziennie dostaniesz menu do wyboru na następne dni. Wystarczy, że wskażesz dania, które Ci najbardziej smakują. Poczuj się jak w dobrej restauracji. Inowrocław – catering dietetyczny nadchodzi! Codziennie masz do wyboru:

  • 20 dań, pakiet Basic 20;
  • 40 dań, pakiet Plus 35;
  • 45 dań, pakiet Super 45.
dieta pudełkowa

Catering dietetyczny Inowrocław

Zacznij zdrową przygodę z naszym cateringiem dietetycznym (Inowrocław)! Wystarczy, że założysz konto na stronie internetowej Nice To Fit You lub w naszej aplikacji. Rejestracja jest szybka i pozbawiona zbędnych formalności. U nas w prosty sposób możesz:

  • złożyć zamówienie;
  • ustalić termin i adres dostawy;
  • wybierać konkretne dania;
  • ocenić posiłki;
  • zapłacić za rezerwację.

Wybierz swój plan kaloryczny przy użyciu naszego z kalkulatora kalorii. Następnie określ domyślny jadłospis oraz pakiet, jaki liczbę posiłków, które dziennie otrzymasz. W naszej aplikacji mobilnej możesz oceniać posiłki za co otrzymasz rabaty na kolejne rezerwacje diety.

Dieta pudełkowa Inowrocław

Catering Inowrocław

Catering dietetyczny w Inowrocławiu rozwozimy na terenie całego miasta i okolic. Kurierzy diet na dowóz od wczesnego rana do 10:00 dostarczają zbilansowane posiłki pod wskazane adresy. Możesz zamówić dostawę pudełek do domu lub do pracy – tam, gdzie Ci najwygodniej. Możesz zamówić zestawy posiłków na cały dzień lub np. tylko obiady do biura – u nas masz wybór! Jeżeli nie chcesz być budzony zbyt wcześnie – wystarczy, że podasz nam kod do domofonu, menu pudełkowe będzie czekać pod Twoimi drzwiami. Jeśli uznasz, że chcesz zmienić adres dostawy wystarczy, że dzień wcześniej do godziny 14:00 skontaktujesz się z działem obsługi klienta. Nieważne, jaki masz cel i styl życia. Catering dietetyczny Nice To Fit You, Inowrocław, sprawi, że odkryjesz, jak smaczne i wygodne może być zdrowe jedzenie! Inowrocław, Nice To Fit You!

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: