Tychy: catering dietetyczny
(dieta pudełkowa) z wyborem menu

Wybierając dietę pudełkową w Tychach od Nice To Fit You, masz pewność! Codziennie pod swoimi drzwiami znajdziesz zestaw wybranych posiłków, które lubisz. A przede wszystkim są smaczne, zdrowe i zbilansowane. Doskonale wiemy, że możliwość wyboru to bardzo ważna rzecz, dlatego w Nice To Fit You możesz codziennie wybierać spośród 10, 20, 40, a nawet 45 dań! W zależności od wybranego pakietu – miksuj potrawy dowolnie – jednym kliknięciem palca w naszej aplikacji mobilnej.

Sprawdź naszą dietę pudełkową (Tychy). Może okazać się Twoim nowym towarzyszem w walce o zdrowe jutro! Codziennie nasz sztab Dietetyków przy współpracy z Kucharzami pracują w pocie czoła, ale z uśmiechem na ustach, aby nasi klienci otrzymali zdrowe, zbilansowane i smaczne potrawy pudełkowe. Tychy, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 600 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Tychy

Nice To Fit You – dieta pudełkowa w Tychach, na tle konkurencji, wyróżnia się przede wszystkim smakiem potraw oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Używamy głównie wyselekcjonowanych, świeżych produktów sezonowych od zaufanych i sprawdzonych dostawców. Kucharze we współpracy wraz z Dietetykami dbają nie tylko o smak i kaloryczność, ale też o odpowiedni bilans mikro i makro składników oraz o wszelkie dodatki np. błonnik, które pomagają w utrzymaniu zdrowego trawienia. Catering dietetyczny (Tychy) może być wygodny, smaczny i spersonalizowany!

Jak zamówić catering dietetyczny w Tychach?

Dieta pudełkowa może trafić pod Twoje drzwi już na drugi dzień… Wystarczy, że:

  • założysz konto;
  • wybierzesz cel diety oraz ilość kalorii (mamy prosty kalkulator dietetyczny);
  • wybierzesz pakiet i podstawowy wariant diety;
  • zapłacisz.
dieta z wyborem

Catering dietetyczny Tychy

Do wyboru w naszym kateringu (Tychy) masz 11jadłospisów. Wzięliśmy pod uwagę nie tylko wegetarian czy alergików. Ale również osoby, które lubią eksperymentować i codziennie pysznie jeść. Wybierając plan dietetyczny wybierasz również pakiet z ilością potraw, spośród których będziesz mógł codziennie wybierać:

  • Basic 20: 20 dań;
  • Plus 35: 40 dań;
  • Super 45: 45 dań.

W przypadku braku wyboru, otrzymasz menu zgodne z podstawowy planem dietetycznym. U nas można wydziwiać – codziennie możesz zmieniać potrawy bazując na zdjęciach, składzie i opiniach innych użytkownikach. Opinie czytamy i zawsze bierzemy sobie do serca. Wprowadzamy je w życie, dostosowując się do gustów naszych klientów.

Dieta pudełkowa Tychy

Catering Tychy

Od wczesnych godzin porannych do 10:00 dostawcy diety pudełkowej Nice To Fit You dowożą dietę pudełkową w Tychach pod drzwi Twojego mieszkania. Smaczne i zbilansowane śniadanie czeka na Ciebie codziennie rano gotowe do zjedzenia. Jeżeli nie chcesz zbyt wcześnie wstawać – podaj nam kod do domofonu. Popularną opcją wśród naszych klientów jest dostawa kateringu dietetycznego (Tychy) do miejsca pracy.

Możesz dokonywać zmian adresu dostawy oraz wybranych posiłków poprzedniego dnia do godziny 14:00. Catering pudełkowy Tychy jest dopasowany do Ciebie! Nice To Fit You!

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: