Zakopane:
catering dietetyczny (dieta pudełkowa) z wyborem menu

Oferujemy największy na rynku wybór menu i restauracyjną jakość. Codziennie możesz komponować swój talerz spośród aż 45 propozycji dań z 11 naszych diet pudełkowych! Wybierając Nice To Fit You, masz pewność, że każdego dnia przed swoimi drzwiami znajdziesz tylko to, na co masz największą ochotę. Nieważne, czy chcesz schudnąć, nabrać mięśni, czy zmienić nawyki żywieniowe – nasi kucharze i dietetycy zadbają o to, by sprostać Twoim wymaganiom.

Wybieraj łatwo dania na podstawie apetycznych i realnych zdjęć w naszej rewolucyjnej aplikacji mobilnej! Główną zasadą naszej diety jest elastyczność. To Ty decydujesz, jakie posiłki otrzymasz kolejnego dnia i skąd je odbierzesz. Wystarczy parę kliknięć palcem. My natomiast troszczymy się o resztę – kupujemy składniki u lokalnych i sprawdzonych dostawców, komponujemy jadłospisy z uwzględnieniem Twojego zapotrzebowania kalorycznego, optymalnej zawartości mikro i makroelementów oraz aktualnych trendów żywieniowych. I dostarczamy Ci posiłki pod same drzwi. Nasz catering dietetyczny jest najbardziej spersonalizowany na rynku. Wszelkich zmian możesz dokonywać również po złożeniu zamówienia.

4,8 

Średnia z ponad 600 ocen Google!

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Zakopane: dieta pudełkowa

Jak zamówić nasz catering dietetyczny w Zakopanem?

  • ustal swoje zapotrzebowanie kaloryczne (pomoże Ci w tym nasz kalkulator kalorii),
  • wskaż pakiet szerokości wyboru dań (Basic 20, Plus 35 i Super 45),
  • zaznacz domyślny wariant diety,
  • powiedz nam ile posiłków chcesz jeść? 3, 5 czy 7 dziennie?

Pamiętaj, że każdego dnia możesz dodawać posiłki do cateringu w dowolnej kaloryczności do swojej rezerwacji.

dieta z wyborem

Warianty cateringu dietetycznego

Nasz catering dietetyczny ma 11 podstawowych jadłospisów:

Dzięki temu każdy, niezależnie od motywacji i celu znajdzie coś smacznego dla siebie. Nie musisz jednak się ograniczać! Chcemy, aby Twoja dieta była taka, jak lubisz! Dlatego możesz trzymać się domyślnego wariantu diety lub do woli mieszać ze sobą różne plany żywieniowe. Codziennie w aplikacji mobilnej dostajesz menu na kolejne dni – wystarczy, że wskażesz wtedy dania, które chcesz zamówić, a my zadbamy, aby dotarły do Ciebie na czas. W zależności od pakietu możesz wybierać spośród 10, 20, 40 lub nawet 45 propozycji dańWłaśnie dlatego nasza dieta pudełkowa w Zakopanem będzie dobrym wyborem także dla tych, którzy lubią sobie pogrymasić. 

Dieta pudełkowa Zakopane

Catering dietetyczny w Zakopanem

Nasz obszar dostawy obejmuje całe Zakopane i okolice. Catering dietetyczny rozwozimy już od godzin porannych do 10:00 – tak, abyś mógł się cieszyć zdrowym i zbilansowanym posiłkiem już na śniadanie. Bez obaw – nie musisz się zrywać skoro świt! Wystarczy, że podasz nam kod do domofonu, a pudełka będą czekać na Ciebie pod Twoimi drzwiami. 

Możesz też wybrać dostawę do miejsca pracy – wtedy nasz kurier zostawi Twoje pudełka w recepcji biura. Przekładaj termin dostawy diety jednym kliknięciem w naszej aplikacji mobilnej! Jeśli chcesz zmienić adres dostawy, wystarczy, że dzień wcześniej do godziny 14:00 skontaktujesz się z biurem obsługi Nice To Fit You. Nasza oferta to nie tylko dieta.

Okolice Zakopanego, gdzie dostarczamy naszą dietę pudełkową:

Banska Bańska Niżna Bęczarka Biały Dunajec Blachówka Gile Głogoczow Gronik Gubałówka Guty Jaszczurówka Jawornik Kilkuszowa Kościelisko Kotarz Krokiew Krzyszkowice Krzywaczka Lubień Murzasichle NaprawaNędzówka Nowy Targ Olcza Pcim Poronin Skawa Skomielna Biała Szaflary Włosań Wojdyłówka Zarębki

Nie czekaj, zaplanuj dietę już dzisiaj!
NTFY.pl
Stwórz swoją dietę Zaloguj się
Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.