Myślenice: catering dietetyczny (dieta pudełkowa) z wyborem menu

Szukasz najlepszej diety pudełkowej w Myślenicach? Jeśli cenisz sobie wolność wyboru, skorzystaj z cateringu NTFY! Oferujemy największy wybór menu na rynku! Codziennie aż 45 propozycji dań z 11 różnorodnych diet. W naszych pudełkach zawsze znajdziesz to, na co masz ochotę danego dnia. To Ty decydujesz, jakie posiłki pojawią się pod swoimi drzwiami, a my zajmujemy się tym, aby wszystkie były zdrowe, smaczne i idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Zastanów się, jaki jest Twój cel, i wybierz go przy korzystaniu z naszego kalkulatora diet. Chcesz schudnąć, nabrać masy mięśniowej, czy po prostu zdrowo się odżywiać? Nasza dieta pudełkowa w Myślenicach jest odpowiedzią na każdą z tych potrzeb – idealnie dopasowujemy ją do Twojego gustu, zapotrzebowania kalorycznego i szybkiego, miejskiego trybu życia. Równie szybko wykonasz wszelkie modyfikacje diety w naszej rewolucyjnej aplikacji mobilnej – nawet po złożeniu zamówienia.

4,8 

Średnia z ponad 600 ocen Google!

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Myślenice: dieta pudełkowa

Twoje zadowolenie i wygoda są dla nas najważniejsze. Dlatego codziennie wiele osób pracuje nad tym, aby docierały do Ciebie wyłącznie świeże i smaczne dania. Wybierz swoją dietę domyślną, a następnie żongluj posiłkami i grymaś do woli! To, z ilu propozycji będziesz wybierał swoje codzienne posiłki, zależy od Ciebie: 

  • Pakiet Basic 20 to wybór z 20 apetycznych dań z 4 diet, codziennie,
  • Plus 35 to 40 dań z 7 diet,
  • a Super 45 – aż 45 dań do wyboru, codziennie z 11 naszych diet!

Informacje o wszystkich Twoich preferencjach przekażesz nam wygodnie w systemie online lub aplikacji mobilnej. Masz możliwość, aby samodzielnie: składać zamówienia, dokonywać płatności, ustalać i zmieniać terminy dostaw, wybierać dla siebie posiłki, które lubisz, oceniać menu.

 

dieta z wyborem

Warianty cateringu dietetycznego

Nie myśl schematami. Dieta pudełkowa w Myślenicach od Nice To Fit You to nie tylko sportowcy, influencerzy czy osoby dbające o linię. Jedzenie jest przygodą, więc jeżeli chcesz spróbować nowych smaków lub rozpocząć nowy etap w życiu, teraz masz okazję! Catering dietetyczny jest nie tylko już zdrowy, w NTFY jest również smaczny, zróżnicowany i przede wszystkim wygodny!

Nasz catering dietetyczny ma 11 podstawowych jadłospisów:

Swoją dietą możesz zarządzać kilkoma kliknięciami – również przez dedykowaną aplikację mobilną.

 

Dieta pudełkowa Myślenice

Catering dietetyczny w Myślenicach

Nasze samochody wyładowane po brzegi starannie zapakowanymi torbami wyruszają w trasę po Myślenicach wcześnie rano i kursują do godziny 10:00. Klienci są rozsiani po całej okolicy w województwie małopolskim. Cenimy wygodę każdego z nich, dlatego nie chcemy, aby zbyt długo czekali na swoje zestawy posiłków. Przy zamawianiu podaj więc dokładny adres swojego domu czy biura i poinformuj nas, jeśli zależy Ci, aby pudełka były na miejscu do konkretnej godziny.

Jak odebrać swoją smakowitą paczkę? Nie funduj sobie zbyt wczesnej pobudki – podaj nam kod do domofonu, a jedzenie będzie czekało na Ciebie przed drzwiami. Jeśli chcesz, kierowca zostawi paczkę w recepcji budynku, powiesi ją na ogrodzeniu lub dostarczy do rąk własnych. Jak widzisz, w NTFY (Myślenice) wolność wyboru szanujemy w każdej kwestii!

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: