Olsztyn: catering dietetyczny
(dieta pudełkowa) z wyborem menu

Chciałbyś zmienić nawyki żywieniowe? Może Twoim celem jest schudnąć, nabrać masy mięśniowej, a może po prostu chcesz się zdrowo i regularnie odżywiać? Katering dietetyczny w Olsztynie od Nice To Fit You to Twój nowy przyjaciel! Nasza dieta pudełkowa jest zdrowa, zbilansowana oraz pyszna jak w domu. Jesteśmy elastyczni i w pełni dopasowani do Twojego kalendarza.

Stawiamy tylko na zaufanych i sprawdzonych dostawców, a posiłki robimy z sezonowych, najświeższych produktów. Nasi kucharze wraz z dietetykami codziennie pracują z uśmiechem na twarzy, aby każdy dostał indywidualnie dopasowane menu na cały dzień. Zobaczysz, że dieta pudełkowa Nice To Fit You w Olsztynie przypadnie Ci do gustu. Olsztyn, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 600 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Olsztyn – można pomarudzić

W Nice To Fit You wiemy, że każdy ma swoje gusta i guściki. Jesteśmy otwartą firmą na propozycje, dlatego lubimy, kiedy nasi klienci sobie od czasu do czasu pomarudzą. Dajemy największy wybór menu na rynku kateringów dietetycznych, również w Olsztynie. U nas to Ty decydujesz ile posiłków dziennie chcesz dostawać, 3, 5, a może 7? Wybierasz podstawowy jadłospis spośród pięciu dostępnych w tym: bez mięsa, bez nabiału, mniej węglowodanów lub bez glutenu. Na sam koniec wybierasz pakiet z którego codziennie będziesz miał możliwość wyboru i zmiany posiłków. Codziennie aż:

  • Basic 20: wybierasz spośród 20 propozycji dań z 4 naszych diet
  • Plus 35: większy wybór, 40 dań z naszych diet
  • Super 45: największy wybór, Super 45 dań z 11 naszych diet

Każdej zmiany dokonasz łatwo dzięki aplikacji mobilnej lub poprzez naszą stronę internetową.

dieta pudełkowa

Dieta catering Olsztyn – krok po kroku

Catering dietetyczny (Olsztyn) od Nice To Fit You zdejmuje z Ciebie wiele obowiązków! Nie musisz robić zakupów, planować jadłospisu ani poświęcać czasu na gotowanie. Wystarczy założyć konto, aby:

  • składać zamówienia,
  • dokonywać płatności,
  • ustalać i zmieniać terminy dostaw,
  • wybierać oraz zmieniać dania,
  • oceniać menu.

Swoją dietą w Olsztynie możesz zarządzać kilkoma kliknięciami – również przez dedykowaną aplikację mobilną.

Dieta pudełkowa Olsztyn

Catering dietetyczny Olsztyn – z dostawą pod drzwi

Dostawcy kateringu dietetycznego Nice To Fit You w Olsztynie rozwożą zbilansowane posiłki na cały dzień od godzin wczesno porannych do 10:00. Jedzenie dostarczamy w dwugodzinnych ramach czasowych. Elegancka torba pełna pyszności może czekać na Ciebie pod drzwiami mieszkania codziennie rano. Jeżeli nie chcesz wstawać zbyt wcześnie obudzony domofonem – zostaw na w uwagach zamówienia kod dostępu do domofonu, kurier zostawi pudełka na wycieraczce.

Wszelkich zmian w adresie dostawy lub wyborze menu można dokonywać dnia wcześniejszego do godziny 14:00. Zdrowie odżywianie nie musi być trudne, nudne i niesmaczne… Nice To Fit You!

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: